Konkurs

Kojarzy Ci się z Twoją pierwszą wyprawą fotograficzną? Z tym sprzętem zawsze masz ochotę przekraczać granicę, eksperymentować? A może po prostu nigdy Cię nie zawiódł ? Który produkt Genesis jest Ci najbliższy i dlaczego?

Napisz i zagraj o udział w fotowarsztatach na Ukrainie, gdzie będziesz miał niepowtarzaną okazję przetestować nasz sprzęt w historycznym plenerze Kresów Wschodnich oraz uczestniczyć w tradycyjnych obrządkach wielkanocnych malowniczego regionu świata.

Finał zabawy będzie miał miejsce 14 marca 2018 na naszej stronie www.genesisgear.pl Zapraszamy!

  • Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych jest Q Media z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Nad Potokiem 25/28, 30-830 Kraków, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 679-265-18-73.
  • Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji konkursu, a także dla celów marketingowych oraz statystycznych i sprawozdawczych na co uczestnik konkursu wyraża zgodę.
  • Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez wysłanie odpowiedniego wniosku, w formie pisemnej, na adres: ul. Nad Potokiem 25/28, 30-830 Kraków.

 

Zasady uczestnictwa w konkursie I LOVE GENESIS?

W okresie 0d 14 lutego – 14 marca.

  • Kup produkt marki Genesis.
  • Wyślij paragon.
  • Wymyśl kontynuację hasła I LOVE GENESIS... i powiedz nam, który produkt marki Genesis skradł Twoje serce!
  • Wygraj super nagrody.

 

Nagrody

  • Nagrodą główną w konkursie jest 1 osobowy udział w fotowarsztatach odbywających się w dniach 6-8 kwietnia " Kresowe Pamiątki Architektury" na Ukrainie. Dowiedz się więcej!
  • Nagrodę dodatkową stanowi 30 sztuk zestawów czyszczących do obiektywów Genesis 5w1

 

Wyniki konkursu I LOVE GENESIS

Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 16.03.2018 na stronie www.genesisgear.pl oraz na Instagramie Genesisgear.eu.

 

Jak zgłosić swój udział?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej, podając w nim imię, kontakt e-mail, dowód zakupu oraz hasło. Upewnij się, że podany adres e-mail jest poprawny.

 

 

Skan dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury.

 Akceptacja regulaminu!   Sprawdź regulamin konkursowy.

 


Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK