NEW URSA SLIM NEWS PL 1

URSA Large Slim – Nowa, odchudzona wersja naszej kultowej torby. Idealna dla właścicieli bezlusterkowców i małych aparatów, nadaje się do transportu jednego korpusu, dodatkowego obiektywu oraz innych akcesoriów fotograficznych.

URSA Large Slim doskonale sprawdza się w warunkach miejskiej fotografii oraz reportażu. Zmieści tablet i laptopa do 13 cali. Torba wyposażona jest w zamek górny ułatwiający szybki dostęp do naszego sprzętu, oraz magnetyczne zapięcie antykradzieżowe. Wewnątrz torby znajduje się sztywna komora wyposażona w system regulowanych przegród. Są one stosunkowo grube, aby amortyzować wstrząsy i nie dopuścić do uszkodzenia sprzętu wskutek przemieszczania się go wewnątrz torby.

Zastosowany materiał zewnętrzny jest hydrofobowy, natomiast zamki błyskawiczne uszczelnione. Takie rozwiązania pozwalają chronić wnętrze torby podczas niekorzystnych warunków, gdyż woda nie wnika do torby. Jednakże wybierając się w ekstremalne warunki pogodowe należy stosować dodatkowy, opcjonalny pokrowiec przeciwdeszczowy.

Z założenia torba URSA Large Slim ma służyć fotografom, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaadaptować ją do codziennej eksploatacji. Wystarczy, że wyjmiesz główną komorę.

Zapraszamy na stronę produktu po więcej informacji.

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK