news pl 02

Chcemy poznać Waszą opinię na temat rozwiązań użytych w naszych produktach. Jeśli masz kreatywny pomysł dotyczący usprawnienia produktów marki Genesis, lub czegoś Ci w nich brak, to koniecznie napisz do nas i przedstaw swoją propozycję.

Chciałbyś zobaczyć jakieś rozwiązanie w naszych nowych produktach? Chcemy poznać Wasze kreatywne pomysły! Dział B&R został stworzony specjalnie do tego, abyś miał realny wpływ na funkcjonalność i design produktów Genesis. Połączmy siły i wspólnie stwórzmy produkty od fotografów dla fotografów.

Program B&R – badaj i rozwijaj markę z nami!

Genesis dostarcza Ci codziennie dużo radości i jest niezastąpionym towarzyszem podróży? Nie wyobrażasz sobie pleneru zdjęciowego bez naszego wyposażenia? Czy jednak jest coś, co nie do końca odpowiada Ci funkcjonalnie? Powiedz nam o wszystkim! O tym za co nas lubisz, których produktów używasz najczęściej, które stale Ci towarzyszą, a do których podchodzisz z dozą ostrożności i przysłowiowym przymrużeniem oka. Podziel się każdą opinią jak i wątpliwością. Zapytaj znajomych, rodziny, przyjaciół – może oni mają odmienne zdanie? Przedstaw nam je.

Zasady uczestnictwa w programie

Program skierowany jest do osób, które chcą mieć realny wpływ na wygląd marki Genesis. Przez cały okres trwania programu stają się współtwórcami naszych produktów poprzez rzeczywiste uwagi. Razem tworzymy nową jakość. Poprzez interaktywne współdziałanie, bezpośrednio na podstawie Waszych uwag, tworzymy i dostosowujemy produkty w pełni uwzględniające Wasze potrzeby - funkcjonalnie stworzone przez Was i dla Was.

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, podając w nim imię, kontakt mailowy oraz pomysł . Upewnij się, że podany adres e-mail jest poprawny.

 

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK