news pl 03

Zostań ambasadorem marki Genesis. Jako ambasador naszej marki będziesz pełnić niezwykle istotną rolę w promowaniu idei fotografii od i dla fotografów, jak również w prezentowaniu zupełnie nowych kategorii i produktów z naszego katalogu.

Genesis proponuje szeroką gamę statywów i niezbędnych do nich akcesoriów, projektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale pod marką Genesis można znaleźć również akcesoria video, które pozwalają lepiej wykorzystać możliwości aparatów i kamer oraz plecaki i torby ułatwiające życie zarówno fotografom hobbystom jak i profesjonalistom. Wszystkie wyroby opatrzone marką Genesis charakteryzują się szeroką funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Dużą wagę przykłada się do tego, aby wyroby Genesis spełniały wysokie wymagania techniczne przy zachowaniu atrakcyjnej ceny oraz dostępności dla szerokiego grona odbiorców.

Podoba Ci się idea naszej marki? Jesteś pasjonatem, amatorem, profesjonalistą? Nieważne. Dla nas liczy się pasja i zaangażowanie w to, co się robi. Nie musisz ustalać trendów na w świecie fotografii, ale pokaż nam, że zdjęcia, które robisz, robisz z sercem. Udowodnij, że warto Ci zaufać i powierzyć nasz sprzęt, licząc na zaskakujące efekty. Pokaż nam swoje prace, podziel się ideami, jakie zaprzątają Ci głowę, przedstaw pomysły, które chcesz zrealizować – my Ci w tym pomożemy.

Zostań naszym ambasadorem!

Jako ambasador naszej marki będziesz pełnić niezwykle istotną rolę w promowaniu idei fotografii od i dla fotografów, jak również w prezentowaniu zupełnie nowych kategorii i produktów z naszego katalogu.

Czego oczekujemy od naszych ambasadorów?

  • aktywnej społeczności zgromadzonej wokół bloga, czy też profilu w social mediach
  • tworzenia ciekawych zdjęć z naszymi akcesoriami i udostępniania ich na profilach społecznościowych
  • udostępniania nam zdjęć w dużej rozdzielczości na potrzeby naszej strony internetowej oraz social media

Co oferujemy naszym ambasadorom?

  • możliwość kreowania unikalnych idei w świecie fotografii
  • darmowe wypożyczenie naszych produktów
  • indywidualne warunki i benefity z współpracy

Jak zostać naszym ambasadorem?

Prześlij nam wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wraz z nią swoje dane:

  • imię i nazwisko
  • miejscowość zamieszkania
  • adres e-mail, telefon kontaktowy
  • link do Twoich profili w social mediach (blog, FB, Instagram, Twitter, Snapchat, YouTube, i inne)

Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK