Genesis C3 zielony 4

Genesis C3

Statywy Genesis C3, wykonany z włókna węglowego, charakteryzuje się małą wagą, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, długoletnią żywotnością, dużym udźwigiem i ciekawym designem.

 OPIS:

Statywy Genesis C3, wykonany z włókna węglowego, charakteryzuje się małą wagą, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, długoletnią żywotnością, dużym udźwigiem i ciekawym designem. Uszczelnione kryzy łączące ze sobą poszczególne sekcje nóg zapobiegają dostawaniu się do środka wilgoci, zanieczyszczeń, pyłu i żwiru.

Długości nóg regulowane są za pomocą 3 pierścieni. Metalowe kolce w stopkach zwiększają stabilność na miękkim, zapadającym się gruncie, a gumowe nasadki zapewniają przyczepność na śliskim podłożu. Kolumna centralna regulowana jest pierścieniem. Dodatkowo posiada sprężynowy hak do podwieszania obciążenia stabilizującego.

Zaletą statywu Genesis Base C3 jest możliwość przekształcenia jednej nogi w pełnoprawny i praktyczny monopod. C3, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, występuje też w zestawie z głowicą kulową BH-34, która posiada mocowanie typu Arca-Swiss i gwint statywowy 3/8”.

Statyw Genesis Base C3 dostępny jest w czterech kolorach - zielonym, szarym, niebieskim, pomarańczowym.

 

Genesis C3 zielony 7

Specyfikacja C3:

Name Parametr
Ilość sekcji: 4
Średnica nogi: 28 mm
Wysokość maksymalna: 171,5 cm
Wysokość minimalna: 49,5 cm
Waga: 1,36 kg
Maksymalny udźwig: 15 kg
Gwarancja: 6 lat

 

C3 ZDJĘCIA

 

IMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGE

 

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK