Genesis Base Tripod Green 2

Genesis C5

Statywy Genesis C5, wykonany z włókna węglowego, charakteryzuje się małą wagą, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, długoletnią żywotnością, dużym udźwigiem i ciekawym designem.

OPIS:

Statywy Genesis C5, wykonany z włókna węglowego, charakteryzuje się małą wagą, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, długoletnią żywotnością, dużym udźwigiem i ciekawym designem. Uszczelnione kryzy łączące ze sobą poszczególne sekcje nóg zapobiegają dostawaniu się do środka wilgoci, zanieczyszczeń, pyłu i żwiru.

Długości nóg regulowane są za pomocą 3 pierścieni. Metalowe kolce w stopkach zwiększają stabilność na miękkim, zapadającym się gruncie, a gumowe nasadki zapewniają przyczepność na śliskim podłożu. Kolumna centralna regulowana jest pierścieniem. Dodatkowo posiada sprężynowy hak do podwieszania obciążenia stabilizującego.

Zaletą statywu Genesis Base C5 jest możliwość przekształcenia jednej nogi w pełnoprawny i praktyczny monopod. C5, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, występuje też w zestawie z głowicą kulową, która posiada mocowanie typu Arca-Swiss i gwint statywowy 3/8”.

 

Statyw Genesis Base C5 dostępny jest w czterech kolorach - zielonym, szarym, niebieskiem, pomarańczowym.

Genesis Base C5 Tripod Blue 9

Specyfikacja  C5:

Ilość sekcji: 4
Średnica nogi: 32 mm
Wysokość maksymalna: 193,7 cm
Wysokość minimalna: 24,5 cm
Waga: 1,70 kg
Maksymalny udźwig: 30 kg
Gwarancja: 6 lat

 

C5 ZDJĘCIA

 

IMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGE

 

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK