IRX 1399 2

TORBA TACIT S

Genesis Tacit S to mała, lekka i wygodna kabura przeznaczona do przenoszenia bezlusterkowca lub aparatu kompaktowego. Na pierwszy rzut oka Genesis Tacit S wydaje się być zwyczajną, niewielką torbą, którą można zabrać do pracy, szkoły czy na zakupy dzięki czemu nie wzbudza zainteresowania osób postronnych.

OPIS:

We wnętrzu kabury zmieści się aparat klasy Olympus PEN lub OM-D z założonym obiektywem kitowym lub niewielką stałką. Inne aparaty o podobnych gabarytach np. Sony α6000 także idealnie wpasują się do wnętrza Genesis Tacit S.

Torba wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej o charakterystycznym, grubym splocie. Pasek naramienny zbudowany jest z szerokiej, miękkiej taśmy, która dobrze dopasowuje się do ciała i gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

Główna komora zapinania jest klapą zamykaną za pomocą szerokiego rzepa. Pod klapą kryją się dwie płaskie kieszonki, które mogą posłużyć do schowania niewielkich drobiazgów. Dwie boczne, płaskie kieszenie pomieszczą dekiel na obiektyw lub dodatkową kartę pamięci.

 

Cechy produktu:

  • dyskretna i niezobowiązująca stylistyka oraz wytrzymały materiał poliestrowy o charakterystycznej, płóciennej strukturze,
  • szybki dostęp do sprzętu przez klapę zapinaną na rzep,
  • trzy zewnętrzne, płaskie kieszenie,
  • wygodny pasek naramienny z regulacją długości,
  • wyściełane ścianki i dno torby.

 

Wymiary Torby:

Zewnętrzne  15x9x15cm
Wewnętrzne 14x8,5x14cm
Waga:  300g
Gwarancja: 24 miesiące

 

TORBA TACIT S ZDJĘCIA

 

IMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGEIMAGE

 

Witryn wykorzystuje pliki cookies tylko w celu ułatwnienia jej przeglądania!

OK